Detské lyžiarske a snowboardové okuliare

Pátrate po kvalitných detských zimných okuliaroch, ktoré vašim najmenším dokonale sadnú a spoľahlivo ochránia ich oči pre UV žiarením? Stavte na istotu s novým modelom zimných okuliarov VIF SKI & SNB.

Špičkové detské zimné okuliare na lyže aj snowboard

Ľadovo modré, výrazné červené, elegantné čierne alebo žiarivo ružové – ktoré si najviac zamiluje vaša malá lyžiarka či začínajúci snowboardista? Kvalitné sklá detských lyžiarskych okuliarov, dostupné v štyroch farebných prevedeniach dopĺňa pevná čierna čelenka s flexibilnou možnosťou nastavenia dĺžky a protisklzovou silikónovou úpravou. 

Detské slnečné lyžiarske okuliare s univerzálnym zorníkom

Zimné športové okuliare pre deti VIF SKI & SNB s ergonomickým tvarovaním sú ošetrené špeciálnym filtrom, ktorý zabraňuje zahmlievaniu aj poškriabaniu skiel. Napriek rozdielnemu dizajnu obsahujú všetky detské okuliare rovnaký univerzálny zorník s dvojitými sklami, svetelnou priepustnosťou kategórie S2 a ochranným faktorom UV400.

Snowboardové a lyžiarske okuliare VIF – zmenšené detské modely

Podobne ako pri modelov VIF One a VIF Two aj pri zimnej kolekcii platí, že lyžiarske a snowboardové okuliare pre deti sú vlastne zmenšenými modelmi pre dospelých. Detské zimné športové okuliare sú dostupné len v jednej veľkosti, pred objednaním preto odporúčame venovať pozornosť rozmerom okuliarov uvedeným pri konkrétnych produktoch. 

Dizajnové zimné okuliare pre deti VIF – slnečné, komfortné, vaše

Kvalitné detské snowboardové a lyžiarske okuliare nielenže chránia zrak vašich najmenších pred slnečným žiarením, ale zlepšujú aj celkový komfort pri zimných športových aktivitách a viditeľnosť v každom počasí. Na prvotriedne detské okuliare VIF SKI & SNB sa v tomto môžete úplne spoľahnúť.

4 položiek celkom
skichild black transparent main v1
DETSKÉ
€60

Čierne detské lyžiarske okuliare VIF s dvojitými sklami, ergonomickým tvarom a univerzálnymi sklami S2 do každého počasia.

SKI/Y/1
skichild black red main v1
DETSKÉ
€60

Červené detské lyžiarske okuliare VIF s dvojitými sklami, ergonomickým tvarom a univerzálnymi sklami S2 do každého počasia.

SKI/Y/2
skichild black blue main v1
DETSKÉ
€60

Ľadovo modré detské lyžiarske okuliare VIF s dvojitými sklami, ergonomickým tvarom a univerzálnymi sklami S2 do každého počasia.

SKI/Y/3
skichild black pink main v1
DETSKÉ
€60

Ružové detské lyžiarske okuliare VIF s dvojitými sklami, ergonomickým tvarom a univerzálnymi sklami S2 do každého počasia.

SKI/Y/4
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz