VIF One Color Edition

Fialový, zelený či modrý… ktorý z farebných rámikov z edície Color si najviac získa vás? Limitovaná edícia slnečných okuliarov VIF očarí svojím originálnym dizajnom aj jedinečnými vlastnosťami. 

Kvalitné farebné slnečné okuliare VIF 

Jednofarebný rám slnečných okuliarov VIF One je vyrobený z ľahkého a pružného materiálu známeho ako grilamid, vďaka ktorému okuliare vážia len 29 gramov. Materiál aj vďaka nízkej hmotnosti výrazne vplýva na komfort a bezpečnosť pri nosení a v porovnaní s inými štandardnými materiálmi slnečných okuliarov je stávkou na istotu. U nás navyše automaticky získate na všetky rámy doživotnú záruku.

Športové okuliare s farebnými obrúčkami 

Zvyknete si vyberať slnečné okuliare podľa farby rámu? Možnosťou sú okrem fialových, zelených a modrých aj športové okuliare z edícii Black, White a Transparent. Prehliadnuť by ste nemali ani zmenšené modely pre deti rôznych dizajnov.

Vyberiete si k farebnému rámu polarizačné či fotochromatické zorníky?

Zvýšenie čistoty obrazu, maximálna odolnosť voči poškriabaniu aj hydrofóbny povrch. Slnečné okuliare VIF One Color dopĺňajú kvalitné zorníky rôznych typov, ktoré vynikajú všetkými týmito vlastnosťami. V každom balení okuliarov nájdete dva typy skiel – jedny vo vami vybranej farebnej kombinácii, druhé čierne polarizačné alebo fotochromatické. Náhradné zorníky môžete pritom kedykoľvek flexibilne vymeniť s pomocou nášho videonávodu už za niekoľko sekúnd.

Štýlové farebné okuliare VIF One – slnečné, komfortné, vaše

Farebné slnečné okuliare VIF nie sú len funkčným športovým doplnkom, ktorý ochráni váš zrak pred slnkom a zabezpečí dokonalý pôžitok z každej športovej aktivity – umožnia vám tiež zdôrazniť váš osobný štýl. Neváhajte preto a vyskúšajte ich, stavíme sa, že sa rýchlo stanú vašim obľúbeným športovým parťákom.

3 položiek celkom
green v1
VIF One All Green Mamba
Skladom (>5 ks)
od €65

Prvý model slnečných okuliarov VIF ONE vyniká svojou ľahkosťou a spracovaním. Okuliare vážia vďaka materiálu TR90, z ktorého je vyrobený rám, iba 29 gramov. Súčasťou každého...

122/POL
purple v1
VIF One ALL Purple
Skladom (>5 ks)
od €65

Prvý model slnečných okuliarov VIF ONE vyniká svojou ľahkosťou a spracovaním. Okuliare vážia vďaka materiálu TR90, z ktorého je vyrobený rám, iba 29 gramov. Súčasťou...

121/POL
blue main
VIF One All Blue
Skladom (1 ks)
od €65

Prvý model slnečných okuliarov VIF ONE vyniká svojou ľahkosťou a spracovaním. Okuliare vážia vďaka materiálu TR90, z ktorého je vyrobený rám, iba 29 gramov. Súčasťou...

101/POL
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz