Náhradné zorníky VIF One Youth & Kids

Novinka v našej ponuke! Náhradné zorníky pre okuliare kategórie VIF One Youth & Kids pre deti a dorast vo veku cca 7-14 rokov alebo ženy s malou a úzkou tvárou.
Potrebujete vymeniť vaše zorníky v športových slnečných okuliaroch VIF One Youth & Kids za nové? Vyberte si z ponuky skiel VIF One Youth & Kids kompatibilnými s modelom. Môžete zvoliť unikátne fotochromatické zorníky, ktoré sa dokážu prispôsobiť množstvo UV žiarenia, čierna polarizačná alebo farebná. Výmeny zorníkov sa vôbec nemusíte obávať, s našim video návodom ju zvládnete ľavou zadnou.

POZOR! Tieto zorníky sú kompatibilné iba s detským variantom okuliarov VIF One Youth & Kids!

7 položiek celkom
345 pola
DETSKÉ
€15

Čierny polarizačný zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S3 je ideálnou voľbou na šport na ostrom konštantnom slnku.

VIF/RL/Y/02
189 sklo blue
DETSKÉ
€15

Štýlový ľadovo modrý zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/Y/05
186 sklo pink
DETSKÉ
€15

Štýlový ružový zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/Y/06
Untitled
DETSKÉ
€15

Štýlový fialový zrkadlový zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/Y/07
Náhradný UV400 zorník VIF Rose Pink pre detské okuliare VIF One
DETSKÉ
€15

Štýlový svetlo ružový zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/Y/03
192 sklo silver
DETSKÉ
€15

Štýlový strieborný zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/Y/04
213 sklo cire 2
DETSKÉ
€20

Fotochromatické samozatmavovacie zorníky s filtrom UV400 a priepustnosťou svetla v rozsahu S0 - S2 sú ideálnou voľbou na športovanie v premenlivých slnečných podmienkach,...

VIF/RL/Y/01

Potrebujete vymeniť vaše zorníky v športových slnečných okuliaroch VIF One Youth & Kids za nové? Alebo skrátka túžite po sklách konkrétnej farby, prípadne po polarizačných či fotochromatických zorníkoch? Objednajte si ich z našej ponuky.

Náhradné sklá a zorníky do slnečných okuliarov VIF

Unikátne fotochromatické zorníky, ktoré sa dokážu prispôsobiť množstvu UV žiarenia, polarizačné alebo barvné. Širokú ponuku náhradných skiel nájdete v našom e-shope v kategórii športových doplnkov, stačí si len vybrať tie pravé a jednoducho ich nainštalovať do rámov vašich okuliarov. Výmeny zorníkov sa vôbec nemusíte báť, s našim video návodom ju zvládnete ľavou zadnou.

Fotochromatické aj polarizačné zorníky k okuliarom VIF One Kids

Ak vlastníte športové okuliare nášho zmenšeného modelu VIF One Youth & Kids, vyberať by ste si mali zo zorníkov kompatibilných s týmito okuliarmi. Všetky naše náhradné sklá k okuliarom VIF One Youth & Kids sú vybavené špeciálnym hydrofóbnym filtrom, ktorý odpudzuje vodu a je mimoriadne odolný voči poškrabaniu.

Kvalitné sklá a zorníky VIF – ľahké, komfortné, vaše

Myslite aj pri športových aktivitách na váš zrak a zaistite mu dlhodobú ochranu pred UV žiarením. S rozličnými typmi náhradných zorníkov a skiel VIF je to naozaj hračka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz