Kontakty a FAQ

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na jednej z nasledujúcich platforiem:

Zákaznícky servis: info@vifsports.com

Messenger Live Chat: m.me/vifsports

Facebook: www.facebook.com/vifsports

Instagram: www.instagram.com/vifsports

Eshop pre Európu mimo Českej republiky a Slovenska: www.vifsports.com 

Reklamačný formulár nájdete tu.

Formulár na odstúpenie od zmluvy nájdete tu.

 

Rozhranie dieťaťa nemožno úplne vymedziť vekom, ale skôr rastom. V porovnaní s okuliarmi pre dospelých sú okuliare znížené o 1,5 cm na výšku, šírku a dĺžku. Mali by teda približne sedieť na tvár detí vo veku 8-15 rokov alebo žien s naozaj malými tvárami. Okuliare VIF One Youth & Kids majú tiež nastaviteľný nosník, aby sa lepšie prispôsobili meniacej sa veľkosti tváre dieťaťa, keď rastie a dospieva.

Fotochromatické samozatmavovacie šošovky majú premenlivú priepustnosť, ktorá sa prispôsobuje množstvu okolitého UV žiarenia v rozsahu kategórie S0-S2, takže v tme, za súmraku, v daždi sú úplne číre a na slnku stmavnú na úroveň bežných slnečných okuliarov. Sú teda vhodné najmä na športovanie v premenlivých slnečných podmienkach, ako je beh alebo jazda lesom.

Polarizačné šošovky majú pevnú priepustnosť kategórie S3, vďaka čomu sú vhodné najmä na veľmi ostré, silné a stále slnečné svetlo. Vďaka polarizačnému filtru odfiltrujú všetko odrazené svetlo, takže sú ideálne na vodné športy alebo športy na snehu vo vyšších nadmorských výškach.

Niektoré naše modely dodávame momentálne iba do predajne Top4Running v Prahe na Náplavní 2013/1, kde je možné si ich vyskúšať. Celá ponuka modelov je iba na eshope, každopádne máte 30 dní na vyskúšanie a prípadné vrátenie tovaru.

V záhlaví našej webovej stránky nájdete formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý vyplnený spolu s kompletným balením okuliarov a faktúrou zašlite na adresu VIFSPORTS, Mailstep a.s., Do Čertous 2760/10, 193 00, Praha, info@vifsports.com. Osobné doručenie nie je možné a bude odmietnuté na mieste! Vrátenie peňazí bude vykonané do 30 dní, t. j. podľa zákonnej lehoty, v prípade reklamácie do 14 dní od doručenia v prípade odstúpenia od zmluvy. V prípade platby kartou online sa peniaze vrátia na účet, z ktorého bola objednávka uhradená.

Na vrátenie tovaru môžete využiť ktorúkoľvek kuriérsku spoločnosť, odporúčame však využiť služby Zásilkovny/Packety.

Súčasťou každého balenia okuliarov VIF sú 2 šošovky, jedna univerzálna farebná zrkadlová podľa vášho výberu s filtrom UV 400 a potom všetky čierne polarizačné vymeniteľné šošovky, ktoré sú vhodné do hôr a na ostré slnko. V prípade, že je zamračené alebo sneží, odporúčame ďalšie číre zorníky do tmy a zlého počasia.

Návod na výmenu šošoviek našich okuliarov nájdete na kanáli VIF YouTube tu: https://www.youtube.com/shorts/5tgA_8aFTpc

Hlavný rozdiel je v dizajne okuliarov. Okrem toho má druhý model okuliarov VIF o niečo menšie stredové zloženie, takže lepšie sedí na menších tvárach. :)

Farebné prevedenie šošoviek ovplyvňuje ich vlastnosti:

Modrá a ľadová modrá - žltý rozjasňujúci odtieň farby
Zlatá - svetlý odtieň modrej
Ružová, ružová, strieborná, červená, zelená, čierna - neutrálne šedá

 

Fakturačné údaje:  VIF Sunglasses, s.r.o., IČO: 11685999, DIČ: CZ11685999Stupkova 1442/5, Holešovice, Praha 7, 170 00

Adresa na vrátenie a reklamáciu zásielok: VIFSPORTS, Mailstep a.s., Do Čertous 2760/10, 193 00, Praha, Česká republika. info@vifsports.com.

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: