Náhradné zorníky VIF One

Potrebujete vymeniť vaše zorníky v športových slnečných okuliaroch VIF One za nové? Vyberte si z ponuky skiel VIF One kompatibilnými s modelom. Môžete zvoliť unikátne transparentné sklá s vysokou priepustnosťou ideálne do tmy či daždivého počasia, fotochromatické, ktoré sa dokážu prispôsobiť množstvo UV žiarenia, čierna polarizačná alebo farebná. Výmeny zorníkov sa vôbec nemusíte obávať, s našim video návodom ju zvládnete ľavou zadnou.

 

 
12 položiek celkom
sklo cire 2
€15 –26 %
€11

Transparentný zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S0 je ideálnou voľbou na šport za šera, dažďa alebo v lese.

VIF/RL/TRA
pola
€20 –30 %
€14

Čierny polarizačný zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S3 je ideálnou voľbou na šport na ostrom konštantnom slnku.

VIF/RL/POL
sklo blue2
€20 –30 %
€14

Štýlový modrý zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/01
sklo gold
€20 –30 %
€14

Štýlový zlatý zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/02
sklo revo green
€20 –30 %
€14

Štýlový zrkadlový zelený zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/07
sklo blue
€20 –30 %
€14

Štýlový ľadovo modrý zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/03
sklo pink
€20 –30 %
€14

Štýlový ružový zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/04
sklo red
€20 –30 %
€14

Štýlový červený zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/05
sklo rose pink
€20 –30 %
€14

Štýlový svetlo ružový zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/08
sklo silver
€20 –30 %
€14

Štýlový strieborný zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL/06
sklo cire 2
€25 –28 %
€18

Fotochromatický samozatmavovací zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou v rozmedzí S0 - S2 je ideálnou voľbou na šport v premenlivých slnečných podmienkach, ako je...

VIF/RL/FOT
213 sklo cire 2
DETSKÉ
€20

Fotochromatické samozatmavovacie zorníky s filtrom UV400 a priepustnosťou svetla v rozsahu S0 - S2 sú ideálnou voľbou na športovanie v premenlivých slnečných podmienkach,...

VIF/RL/Y/01

Čierne, farebné aj transparentné, s rôznou priepustnosťou a UV ochranou. Vyberte si z našej ponuky náhradný zorník do vašich slnečných okuliarov prvého modelu VIF One.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Náhradné sklá do slnečných okuliarov VIF One

Máte doma univerzálne slnečné okuliare z edície Black? Plánujete si kúpiť originálny transparentný alebo biely model? Alebo ste si zamilovali farebné okuliare VIF? Nech už je vašim favoritom ktorýkoľvek model z hociktorej edície okuliarov VIF One, môžete ho oživiť novým náhradným zorníkom. Výmenu zvládnete s našim videonávodom ľavou zadnou už v priebehu niekoľkých sekúnd. 

Rôznofarebné zorníky do okuliarov VIF One

Pri viacfarebných zorníkoch do okuliarov VIF One nájdete uvedenú okrem ich hmotnosti aj hodnotu UV a faktor priepustnosti. Všetky sklá sú potiahnuté špeciálnym hydrofóbnym filtrom, ktorý je odolný voči škrabancom a odpudzuje vodu. Vďaka týmto vlastnostiam budú vaše športové okuliare VIF aj za dažďa perfektne priezračné a len tak ľahko sa nezahmlia.

Fotochromatické aj polarizačné náhradné sklá do športových okuliarov

Súčasťou sortimentu našich športových doplnkov a náhradných zorníkov sú aj obľúbené fotochromatické zorníky, ktoré sa dokážu automaticky prispôsobovať intenzite svetla a meniť svoju tmavosť. Medzi favoritov patria aj polarizačné sklá so schopnosťou redukovať odlesky a zlepšovať viditeľnosť počas jasných slnečných dní.

Kvalitné sklá a zorníky VIF – ľahké, komfortné, vaše

Či už sa najradšej venujete behu, bicyklovaniu, lyžovaniu alebo inej športovej aktivite, netreba podceňovať kvalitnú ochranu zraku pred slnkom. So špičkovými náhradnými zorníkmi do športových okuliarov VIF One je to hračka – o vaše oči bude dokonale postarané.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz