Náhradné zorníky VIF Two

Potrebujete vymeniť vaše zorníky v športových slnečných okuliaroch VIF Two za nové? Vyberte si z ponuky skiel VIF Two kompatibilnými s modelom. Môžete zvoliť unikátne transparentné sklá s vysokou priepustnosťou ideálne do tmy či daždivého počasia, fotochromatické, ktoré sa dokážu prispôsobiť množstvo UV žiarenia, čierna polarizačná alebo farebná. Výmeny zorníkov sa vôbec nemusíte obávať, s našim video návodom ju zvládnete ľavou zadnou.

9 položiek celkom
transparent glass kopie
€15 –26 %
€11

Transparentný zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S0 je ideálnou voľbou na šport za šera, dažďa alebo v lese.

VIF/RL2/TRA
282 5 black glass
€20 –30 %
€14

Čierný polarizační zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S3 je ideálnou voľbou na šport do jasného slnečného počasia.

VIF/RL2/POL
blue glass
€20 –30 %
€14

Štýlový modrý zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/9
gold glass
€20 –30 %
€14

Štýlový zlatý zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/10
pink glass
€20 –30 %
€14

Štýlový ružový zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/11
234 1 newred glass
€20 –30 %
€14

Štýlový červený zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/12
439 rosepink glass vif2
€20 –30 %
€14

Štýlový svetlo růžový zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/13
snowblue glass
€20 –30 %
€14

Štýlový ľadovo modrý zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/14
transparent glass kopie
€25 –28 %
€18

Fotochromatický samozatmavovací zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou v rozmedzí S0 - S2 je ideálnou voľbou na šport v premenlivých slnečných podmienkach, ako je...

VIF/RL2/FOT

Potrebujete vymeniť vaše zorníky v športových slnečných okuliaroch VIF za nové? Alebo skrátka túžite po sklách konkrétnej farby, prípadne po polarizačných či fotochromatických zorníkoch? Objednajte si ich z našej ponuky.

Náhradné sklá a zorníky do slnečných okuliarov VIF

Unikátne transparentné sklá s vysokou priepustnosťou ideálne do tmy či daždivého počasia aj fotochromatické zorníky, ktoré sa dokážu prispôsobiť množstvu UV žiarenia. Širokú ponuku náhradných skiel nájdete v našom e-shope v kategorii športových doplnkov, stačí si len vybrať tie pravé a jednoducho ich nainštalovať do rámov vašich okuliarov. Výmeny zorníkov sa vôbec nemusíte obávať, s našim video návodom ju zvládnete ľavou zadnou.

Náhradné zorníky do slnečných okuliarov VIF Two

Je vašim obľúbeným športovým spoločníkom náš druhý model slnečných okuliarov VIF Two? Doplňte ich novým zorníkom s inovatívnym samozatmavovaním podľa intenzity a množstva absorbovaného svetla. Nechýbajú ani fotochromatické, polarizačné a transparentné sklá do slnečných okuliarov VIF Two.

Kvalitné sklá a zorníky VIF

Myslite aj pri športových aktivitách na váš zrak a zaistite mu dlhodobú ochranu pred UV žiarením. S rozličnými typmi náhradných zorníkov a skiel VIF je to naozaj hračka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz