Náhradné zorníky VIF Two

Potrebujete vymeniť vaše zorníky v športových slnečných okuliaroch VIF Two za nové? Vyberte si z ponuky skiel VIF Two kompatibilnými s modelom. Môžete zvoliť unikátne transparentné sklá s vysokou priepustnosťou ideálne do tmy či daždivého počasia, fotochromatické, ktoré sa dokážu prispôsobiť množstvo UV žiarenia, čierna polarizačná alebo farebná. Výmeny zorníkov sa vôbec nemusíte obávať, s našim video návodom ju zvládnete ľavou zadnou.

9 položiek celkom
transparent glass kopie
€15 –26 %
€11

Transparentný zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S0 je ideálnou voľbou na šport za šera, dažďa alebo v lese.

VIF/RL2/TRA
282 5 black glass
€20 –30 %
€14

Čierný polarizační zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S3 je ideálnou voľbou na šport do jasného slnečného počasia.

VIF/RL2/POL
blue glass
€20 –30 %
€14

Štýlový modrý zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/9
gold glass
€20 –30 %
€14

Štýlový zlatý zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/10
pink glass
€20 –30 %
€14

Štýlový ružový zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/11
234 1 newred glass
€20 –30 %
€14

Štýlový červený zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/12
439 rosepink glass vif2
€20 –30 %
€14

Štýlový svetlo růžový zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/13
snowblue glass
€20 –30 %
€14

Štýlový ľadovo modrý zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S2 je ideálnou voľbou na šport do polojasného a jasného počasia.

VIF/RL2/14
transparent glass kopie
€25 –28 %
€18

Fotochromatický samozatmavovací zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou v rozmedzí S0 - S2 je ideálnou voľbou na šport v premenlivých slnečných podmienkach, ako je...

VIF/RL2/FOT

Vyberte si nový štýlový farebný, fotochromatický zatmavovací či polarizačný zorník do vašich okuliarov VIF Two. V našom sortimente nájdete zorníky s rôznou priepustnosťou, UV ochranou aj dizajnom.

Kvalitné náhradné sklá do slnečných okuliarov VIF Two

Všetky náhradné sklá do druhého modelu našich športových okuliarov majú hydrofóbny filter, ktorý odpudzuje vodu a zabezpečuje perfektnú priezračnosť a ostré videnie za každého počasia. Tento špeciálny filter ochráni vaše okuliare aj pred zahmlievaním, vyniká tiež svojou odolnosťou voči poškrabaniu.

Fotochromatické zorníky do slnečných okuliarov 

Súčasťou sortimentu náhradných zorníkov VIF Two sú okrem dizajnových farebných variantov aj nové fotochromatické sklá s rôznou priepustnosťou, ktoré sa sami zatmavujú v závislosti od intenzity a množstva absorbovaného svetla.

S polarizačnými sklami do VIF Two uvidíte ostro v každom počasí

Zákaznícky obľúbené sú aj čierne polarizačné zorníky, ktoré znižujú riziko nepríjemného oslnenia aj pri intenzívnom svetle. Oči sa pri ich použití oveľa menej namáhajú, pri tomto type skiel navyše nedochádza k skresľovaniu farieb a rozmazaniu detailov.

Kvalitné sklá a zorníky VIF – ľahké, komfortné, vaše

Máte už rovnaké zorníky v okuliaroch príliš dlho a plánujete pre zmenu obmeniť dizajn vašich slnečných okuliarov VIF Two? Alebo si k celkom novým športovým okuliarom chcete dopriať viac rôznych skiel? Preskúmajte ponuku náhradných zorníkov a vyberte si ten, ktorý najlepšie splní vaše predstavy. Okrem origináleho štýlu bude dokonale postarané aj o váš zrak.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz