Náhradný UV400 polarizačný zorník VIF Black pre okuliare VIF One

€20 –30 %
pola
€20 –30 % €14
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Čierny polarizačný zorník s filtrom UV400 a svetelnou priepustnosťou S3 je ideálnou voľbou na šport na ostrom konštantnom slnku.

Detailné informácie

Doprava zdarma na všetko Dodanie do 48 hodín

HODNOTENIE 4,9*/5* 70 000+ SPOKOJNÝCH KLIENTOV

30 DNÍ NA VYSKÚŠANIE PREDĹŽENÁ LEHOTA NA VRÁTENIE TOVARU

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA NA OBRÚČKY GARANCIA SPOKOJNOSTI

Podrobný popis

Sklá sú potiahnuté špeciálnym hydrofóbnym filtrom, ktorý je odolný proti poškriabaniu a odpudzuje vodu, teda aj za dažďa sú sklá perfektne priezračné a navyše pohlcujú menej vlhkosti a nedochádza tak k zahmlievaniu okuliarov.

 

Ako funguje polarizácia?

Obyčajné denné svetlo sa šíri všetkými smermi. Ak sa ale odráža od lesklej plochy ako je sklo, vodná hladina alebo mokrá vozovka a sneh, stane sa z neho svetlo polarizované a my ho vnímame ako ostré biele svetlo. Obyčajné okuliare bez polarizácie ho ale nedokážu filtrovať. A aj keď sú tmavé, obyčajné okuliare vám pohľad nespríjemnia. Na rozdiel od toho okuliare s polarizáciou dokážu zaistiť jasný obraz bez odlesku.

TIP: Viete, ako sa presvedčiť, že okuliare majú skutočne polarizačný filter? Ak dáte dvoje polarizačné okuliare za seba, je cez ne normálne vidieť, pokiaľ však jedny pootočíte o 90°, stanú sa nepriehľadnými. Skrížením dvoch polarizačných filtrov odfiltrujete vertikálne aj horizontálne vlnenie, takže neprejde žiadne svetlo.

S polarizáciou jazdíte bezpečnejšie

Cez polarizačné okuliare uvidíte jasne kontrasty aj za zhoršeného počasia. Neskresľujú farby a zachovávajú ostré detaily. Oči sa tak oveľa menej namáhajú. Môžete sa lepšie sústrediť na riadenie auta alebo jazdu na bicykli. Môžete včas reagovať na situáciu, ktorá je inak po daždi na mokrej vozovke s odleskami zle viditeľná. Jazdiť na bicykli alebo riadiť auto je s polarizáciou oveľa bezpečnejšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné zorníky
? Kategória priepustnosti: S3
Hmotnosť: 6 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: