VIF Two White x Black Polarized

€55
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Druhý model slnečných okuliarov VIF Two #AceOfShades vyniká svojou ľahkosťou a spracovaním. Okuliare vážia vďaka materiálu TR90, z ktorého je vyrobený rám, iba 32 gramov. Súčasťou tohto balenia sú okuliare so všetkými doplnkami v bielej variante iba s polarizačnými sklami proti naozaj ostrému slnku.

Detailné informácie

Doprava zdarma na všetko Dodanie do 48 hodín

HODNOTENIE 4,9*/5* 70 000+ SPOKOJNÝCH KLIENTOV

30 DNÍ NA VYSKÚŠANIE PREDĹŽENÁ LEHOTA NA VRÁTENIE TOVARU

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA NA OBRÚČKY GARANCIA SPOKOJNOSTI

Podrobný popis

Materiál: Sklá sú potiahnuté špeciálnym hydrofóbnym filtrom, ktorý je odolný proti poškriabaniu a odpudzuje vodu, teda aj za dažďa sú sklá perfektne priezračné. Tento set slnečných okuliarov VIF obsahuje okrem všetkých doplnkov iba čierne polarizačné sklá, ktoré znižujú nepríjemné oslnenie pri intenzívnom svetlom. Protišmykové nosníky a nožičky zaistia stálu pozíciu okuliarov pri akejkoľvek športovej aktivite. Gumové zakončenie nožičiek znamená komfort aj pri dlhšom nosení okuliarov a predovšetkým bezpečí pri prípadnom páde.

Slnečné okuliare VIF označené ako TR90 majú rám vyrobený z Grilamidu. Grilamid TR90 je veľmi ľahký, pružný a odolný a svojimi vlastnosťami predčí klasický polykarbonát alebo nylon a zásadným spôsobom ovplyvňuje komfort, bezpečnosť a odolnosť celých okuliarov. TR90 je transparentný polyamid vyrobený zo zmesí rôznych umelých živíc. Je charakterizovaný predovšetkým veľmi nízkou hmotnosťou, vysokou pružnosťou a pevnosťou. Tento materiál sa tiež používa na výrobu niektorých častí monopostu Formule 1.

Polarizačné sklá obsahujú vrstvu triacetátu (TAC), čím dochádza k redukcii oslnenia, zvýšeniu čistoty obrazu a zvýšeniu odolnosti proti poškriabaniu. TAC zorníky sú extrémne ľahké a navyše pohlcujú menej vlhkosti a nedochádza tak k zahmlievaniu okuliarov.

TIP: Viete, ako sa presvedčiť, že okuliare majú skutočne polarizačný filter? Ak dáte dvoje polarizačné okuliare za seba, je cez ne normálne vidieť, pokiaľ však jedny pootočíte o 90°, stanú sa nepriehľadnými. Skrížením dvoch polarizačných filtrov odfiltrujete vertikálne aj horizontálne vlnenie, takže neprejde žiadne svetlo.

 

Upozornenie: polarizačný zorník môže ovplyvniť vnímanie LCD obrazoviek a iných displejov.

Dodatočné parametre

Kategória: VIF Two
Rozmery: výška 65 mm, šírka 145 mm, dĺžka 165 mm
Hmotnosť: 32 gramov
Obsah balenia: Čierny polarizačný zorník, obal na okuliare a handričku z mikrovlákna, odolné cestovné puzdro
Zorník: Čierny polarizačný
Kategória priepustnosti: S3
Doživotná záruka na obrúčky: Áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: