VIF Two Blue Edition

Modrý rám slnečných okuliarov VIF Two je vyrobený z ľahkého a pružného materiálu známeho ako grilamid, vďaka ktorému okuliare vážia len 32 gramov. U nás navyše automaticky získate na všetky rámy doživotnú záruku. V každom balení okuliarov nájdete dva typy skiel – jedna vo vami vybranej farebnej kombinácii, druhá čierna polarizačná alebo fotochromatická. Náhradné zorníky môžete pritom kedykoľvek flexibilne vymeniť pomocou nášho video návodu už za niekoľko sekúnd.

2 položiek celkom
blue gold main
VIF Two Blue x Gold
Skladom (>5 ks)
od €64

Druhý model slnečných okuliarov VIF Two #AceOfShades vyniká svojou ľahkosťou a spracovaním. Okuliare vážia vďaka materiálu TR90, z ktorého je vyrobený rám, iba 32 gramov....

201/POL
blue snowblue main
od €64

Druhý model slnečných okuliarov VIF Two #AceOfShades vyniká svojou ľahkosťou a spracovaním. Okuliare vážia vďaka materiálu TR90, z ktorého je vyrobený rám, iba 32 gramov....

202/POL

Kvalitné farebné slnečné okuliare VIF

Jednofarebný rám slnečných okuliarov VIF Two je vyrobený z ľahkého a pružného materiálu známeho ako grilamid, vďaka ktorému okuliare vážia len 32 gramov. Materiál aj vďaka nízkej hmotnosti výrazne ovplyvňuje komfort a bezpečnosť pri nosení av porovnaní s inými bežnými materiálmi slnečných okuliarov je stávkou na istotu. U nás navyše automaticky získate na všetky rámy doživotnú záruku.

Športové okuliare s modrými obrúčkami

Máte vo zvyku vyberať si slnečné okuliare podľa farby rámu? Možností sú okrem modrých aj športové okuliare z edícií Black a White.

Vyberiete si k farebnému rámu polarizačné či fotochromatické zorníky?

Zvýšenie čistoty obrazu, maximálna odolnosť proti poškriabaniu aj hydrofóbny povrch. Slnečné okuliare VIF Two Blue dopĺňajú kvalitné zorníky rôznych typov, ktoré vynikajú všetkými týmito vlastnosťami. V každom balení okuliarov nájdete dva typy skiel – jedny vo vami vybranej farebnej kombinácii, druhé čierne polarizačné alebo fotochromatické. Náhradné zorníky môžete pritom kedykoľvek flexibilne vymeniť pomocou nášho video návodu už za niekoľko sekúnd.

Štýlové farebné okuliare VIF Two – slnečné, komfortné, vaše

Farebné slnečné okuliare VIF nie sú len funkčným športovým doplnkom, ktorý ochráni váš zrak pred slnkom a zabezpečí dokonalý pôžitok z každej športovej aktivity - umožní vám tiež zdôrazniť váš osobný štýl. Neváhajte preto a vyskúšajte ich, stavíme sa, že sa rýchlo stanú vašim obľúbeným športovým parťákom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz